Czego nauczysz się z poradnika ??

 W poradniku znajdą się wszystkie informacje jakie pozwoliły mi zaistnieć w Social Mediach takich jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube. Jest to poradnik w którym nauczysz się jak wyrobić Swój Personal Brand (jak zainteresować potencjalnego partnera biznesowego Twoją Wizją lepszego jutra).

 1. W poradniku nie będzie za wiele treści pisemnej, spodziewaj się tutaj filmów, dlatego warto podejść do tego profesjonalnie i uszykować sobie notatnik i długopis.
 2. Pamiętaj żeby wracać do materiałów.
 3. Wszystkie treści jakie znajdują się w poradniku są przetestowane i sprawdzone na mojej osobie, tak że wiedza jest w 100 % praktyczna.
 4. Za każdym razem gdy zobaczysz materiał, przemyśl go na spokojnie, zastanów się czy ma to sens i jak możesz dopasować go do biznesu który chcesz zacząć lub już go prowadzisz, ale nie wiesz jak robić to sprawniej .
 5. Zaprezentowana tutaj technika pomoże Ci zbudować wizerunek eksperta w polskich realiach, w których skromność jest wartością.
 6. Pamiętaj, by swoje eksperckie cechy komunikować pośrednio, poprzez wrzutki i historie, a także dbając o swój PR w mediach i internecie. Nadmierne chwalenie się oraz dewaluacja siebie jest czymś, czego musisz unikać.
 7. Razem zarobicie więcej, oszczędzicie wiele czasu i osiągnięcie więcej ważnych celów. Naturalne jest zatem, że powinieneś przekonywać swojego kontrahenta do współpracy. Lecz nie rób tego nachalnie, wszystkiego dowiesz się z filmów.
 8. Rób wszystko po kolei dosłownie KROK po KROKU zaczynając od własnej strony(Blogu) Czas Start !!!
 • Twój profil na Facebook, Instagram, Twitter, YouTube – 50 pierwszych marketerów
 • Stona internetowa (blog) -zakładanie ,zakup domeny , podstawy WordPress
 • FanPage -zakładanie, podstawowe informacje o prowadzeniu treści , ustalenie celu
 • Programy wspomagające (automatyzacja) promocja
 • grafika Program Gimp 2
 • wyszukiwanie darmowej wiedzy na interesujące Cię tematy

Nie zwlekaj !! zacznij działać ze mną już dziś , zarejestruj się w jednym z programów w jakich działam i zaraz po tym napisz do mnie a podpowiem Ci co dalej masz z tym zrobić Subskrybuj mój kanał na YouTube obserwuj mnie na Facebook !!!

 

2 thoughts on “Czego nauczysz się z poradnika ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *