FutureNet / FutureAdPro wprowadzenie

FutureNet – jest inteligentną i przede wszystkim polską platformą społecznościową, która w przeciwieństwie np. do Facebooka pozwala użytkownikom na zarabianie poprzez kilka sposobów, które omówię niżej.

Wiele razy ludzie zadają sobie pytanie „A gdyby można było tak zarabiać na tym co i tak robimy”.

Brzmi ciekawie, prawda?

W dzisiejszych czasach gdzie dostęp do internetu jest powszechny, każdy z nas udostępnia na portalach społecznościowych swoje zdjęcia, filmy, komentarze, rozmawia ze znajomymi. Można powiedzieć że dzielimy się nawet tym o czym myślimy w danej chwili.

Zastanawialiście się kiedyś jak dużo ma tutaj do gadania reklama? na każdym kroku wyskakują nam okienka z reklamami (np. firmy która produkuje drzwi do domu).

Dlaczego poruszam temat reklamy? Chociażby dlatego że będąc użytkownikiem portalu społecznościowego w dużej mierze jesteś jego klientem, gdzie nawet nie masz tego świadomości, ponieważ takowy portal zarabia ogromne pieniądze na tym że my użytkownicy widzimy – oglądamy reklamy.

Weźmy przykład Facebooka, większość z nas nawet nie zdaję sobie sprawy z tego jak ogromną kwotę zarabia portal na reklamie, a właściwie tylko z tego się utrzymuję.

I tutaj pojawia się pytanie „Dlaczego Facebook nie da nam części swoich pieniędzy, skoro dzięki nam mają ogromne dochody?”
Właśnie tutaj pojawia się FutureNet, portal społecznościowy, który wynagradza nas za spędzanie swojego cennego czasu na rozmowie ze znajomymi, udostępnianiu postów, zdjęć, filmów itd…

Co musisz zrobić aby być w FutureNet?
Wystarczy się zarejestrować (zupełnie bezpłatnie) i robić to co robiliśmy na innych takich portalach tzn. udostępniać posty, dodawać zdjęcia, komentować, pisać prywatne wiadomości do innych użytkowników itd…

Plan Marketingowy FutureNet

Portale społecznościowe mają już bardzo duże znaczenie w świecie reklamy internetowej.
Tak więc dlaczego mamy na tym nie skorzystać skoro firma daje nam możliwość zarabiania razem z nią?

FutureNet daje kilka możliwości zarabiania, aczkolwiek ja wymienię tylko te, które uważam za najważniejsze.

Od czego zacząć?

Jedną z głównych zysków jakie możemy sobie wypracować są tak zwane matryce trójkowe, ale co idzie za nim? musimy wykupić członkostwo.
Na poniższych zdjęciach pokazuję jak to wygląda i jaki jest potencjał.

Możemy zacząć już od pozycji Member za którą płacisz zaledwie $10 (w moim przypadku wykupione są trzy pozycję za $10, $25, $50 oraz $100 czyli łącznie za $185).

Co za tym idzie?
Za każdą inwestycję w Pakiet otrzymujemy Media Points (1MP za $0,01). Za Media Points możemy kupować produkty w platformie FutureNet. Takie jak np. Landing Page bądź różnego rodzaju autorespondery.

Bardzo ważnym elementem jest być w jak najwyżej matrycy, zapytasz dlaczego? Chociażby dlatego że jeżeli mamy wykupioną matryce za $10 – zaprosimy osobę a ona wykupi matryce za $25 to wtedy bezpowrotnie tracimy taką osobę w naszej strukturze (czyli nie zarabiamy z niej) .

Social Media Bonus

Kolejnym bardzo ważnym aspektem zarabiania w FutureNet jest nagradzanie użytkowników za to, że spędzili swój cenny czas w platformie społecznościowej. Nasza aktywność obliczana jest za pomocą specjalnych algorytmów, aczkolwiek duże znaczenie mają następujące elementy: czas online spędzony na portalu, komentowanie postów, publikowanie postów, polubione posty użytkowników, ilość otworzonych bannerów reklamowych, ilość zaproszonych znajomych czy czas spędzony na rozmowie ze znajomymi poprzez wewnętrzny czat.

Multimedia Bonus

Jest to fajna alternatywa dla serwisów wymiany plikami.
Jak to działa?
Masz np. na swoim nośniku danych różnego rodzaju pliki multimedialne takie jak zdjęcia, filmy wideo czy jakiekolwiek pliki audio to oczywiście możemy na nich zarabiać. Wystarczy załadować taki plik w zakładce „Produkty” i określić cenę za jaką chcemy sprzedać takowy plik. Za każde pobranie tego pliku poprzez użytkowników portalu społecznościowego wpływa do nas odpowiednia prowizja. Pliki które chcemy udostępniać możemy to zrobić za pomocą tak zwanej chmury, ale również na serwerach zewnętrznych.

Zapytasz na jakiej zasadzie to wszystko działa?
Otóż ze sprzedaży produktu dostaniesz 50% ustalonej kwoty, 40% trafia do planu
marketingowego, natomiast 10% jest prowizją za korzystanie z platformy.

Tak więc sam widzisz że pieniądze które dostajemy np. za aktywność nie są wyssane z palca. Tylko wszystko jest starannie i odpowiednio zbilansowane.

Friends Bonus

W każdej matrycy możemy posiadać bezpośrednio pod sobą 3 osoby. Każda kolejna wpada o jeden poziom wyżej, zaś po zapełnieniu zaczyna się kolejny.

 

Prowizje otrzymujemy z 5 kolejnych poziomów:

Poziom 1 – 5%

Poziom 2 – 5%

Poziom 3 – 10%

Poziom 4 – 10%

Poziom 5 – 15%

Matching Bonus

W tej opcji FutureNet daje możliwość zarabiania poprzez bezpośrednich – osobistych partnerów. Co może okazać się bardzo korzystne dla ludzi leniwych bądź takich którzy nie chcą bądź nie potrafią zdobywać nowych osób do swojego zespołu. Również jest to mega motywacja dla osób, które wprowadzają nas do programu.

Działa to w ten sposób, że dostajesz procent od dochodu Twoich bezpośrednich partnerów czyli osoby zaproszone przez Ciebie, ale tylko tacy którzy wykupili pakiet. Co ważne otrzymasz tutaj od 20% do aż 100% wysokości ich dochodu.

1 bezpośredni partner – 20%
3 bezpośrednich partnerów – 40%
5 bezpośrednich partnerów – 60%
6 bezpośrednich partnerów – 80%
8 bezpośrednich partnerów – 100%

Zakładając konto w FutureNet automatycznie rejestrujesz się w FutureAdpro.

FutureAdPro inteligentne połączenie portalu społecznościowego z programem typu RevShare czyli zarabianie poprzez reklamę internetową!

FutureAdPro Od początku…

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieRejestracja w FutureAdPro jest zupełnie darmowa, możesz najpierw się zarejestrować i przetestować system zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzję.

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieZysk na poziomie 20% z jednej paczki. Poprzez taki model biznesowy nie tylko reklamujesz ale i zarabiasz! Zarabiasz nawet wtedy kiedy nie masz czego reklamować (strona internetowa, blog, firma, itd…). Każda paczka reklamowa (czyli Adpack) kosztuje $50 i zarabia dla nas $60. Zapytasz skąd bierze się $10 czyli właśnie te 20% zysku? Tak więc biorą się te pieniądze z różnych produktów firmy (landing page, video mail, reklamy, itd…) i dzielone są pomiędzy partnerów firmy. Zarabiasz co 15 minut! czyli aż 96 razy w ciągu doby.

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieFutureAdPro jest wzbogacony o platformę społecznościową FutureNet, która istnieje już od prawie 2 lat i cały czas się rozwija. (taka ciekawostka: wiesz jak Facebook zaczynał? na początku swojej przygody stał zupełnie w innym miejscu niż teraz, tak więc jeżeli FutureNet za kilka lat będzie w innym miejscu to nie chciał byś – być z nami?). FutureNet posiada na obecną chwilę ponad 320 000 użytkowników i poprzez duży rozgłos, właściciele firmy przewidują, że do końca roku 2016 będzie ponad 1 milion partnerów społeczności.

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieNie ma obowiązku polecania! Model biznesowy FutureAdPro jak i większości programów typu RevShare wygląda tak, że nie musisz nic nikomu polecać! Podział zysków jak i magia PROCENTU SKŁADANEGO odzwierciedla wyśmienicie, to jak szybko rosną nasze pieniądze, oczywiście bez żadnego polecania.

Przykład: Zakładając że 1 paczka kosztuje $50 i w skali jednego dnia generuje 1% zysku, to wtedy nasz dzienny przychód wynosi $0,5 czyli jeżeli mamy ich 100, to już kolejnego dnia mamy 101 itd…

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania futurenet siedziba firmy

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY WE WROCŁAWIU

Podobny obraz

Dlaczego FutureAdPro ??

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieBezpieczeństwo, wygoda i świetne zarobki

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieStabilność

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w interneciePolska firma z 2 letnią tradycją oraz siedzibą we Wrocławiu

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecie Pasywny dochód 1% dziennie

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecie20% zysku z 1 paczki reklamowej

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieOtrzymujesz zyski co 15 min czyli zarabiasz 96 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w interneciePlan rekomendacji dający zyski do 5 linii w głąb struktury

FutureAdPro - FutureNet - zarabianie w internecieProstota i przejrzystość biznesu

Poniżej krok po kroku przedstawię instrukcję Rejestracji i Opłaty za pierwsze paczki.

REJESTRACJA KROK PO KROKU

Chciałbym zaznaczyć, że sama rejestracja do FutureAdPro jest całkowicie darmowa i zupełnie do niczego Cię nie zobowiązuje.

Nie zwlekaj !! zacznij działać ze mną już dziś , zarejestruj się w jednym z programów w jakich działam i zaraz po tym napisz do mnie a podpowiem Ci co dalej masz z tym zrobić Subskrybuj mój kanał na YouTube obserwuj mnie na Facebook !!!